PiK Plast - okna, drzwi, rolety, bramy garażowe

Lubin - 76 845 65 11

Promocje na drzwi, okna i bramy garażowe

Dbamy o interesy Klientów, organizując cykliczne zniżki i rabaty na naszą ofertę drzwi i okien. PiK Plast z Lubina zapewnia promocje na drzwi, okna i bramy garażowe renomowanych producentów, gwarantując korzystny stosunek...

Czytaj więcej

Galeria

O firmie PiK Plast z Lubina

Firma PiK Plast z Lubina działa na rynku stolarki otworowej od ponad 10 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie to potencjał, który jest do Państwa dyspozycji. W oparciu o zdobytą wiedzę jesteśmy w stanie wybierać produkty i technologie najkorzystniejsze z punktu widzenia potrzeb nawet  najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia nas rzetelność informacji, terminowość oraz wysoka, jakość produktów i świadczonych usług.

W firmie PiK Plast głównym celem jest zapewnienie  klientom satysfakcji z zakupów  przy jednoczesnym zachowaniem umiarkowanego poziomu cen. Dążymy do budowy trwałych relacji partnerskich poprzez wiarygodność i profesjonalizm. Mamy świadomość, że najlepszą wizytówką  firmy jest rzesza zadowolonych Klientów.

A osiągamy to poprzez:

  1. Selekcję dostawców drzwi, okien i bram garażowych pod kątem jakości i różnorodności oferowanych wyrobów oraz terminowości dostaw.
  2. Zróżnicowane ceny produktów (rolet, okien PCV itp.).
  3. Zrównoważony budżet reklamowy z nakierowaniem na wykorzystanie nowoczesnych metod dotarcia do Klienta, m.in. drogą internetową.
  4. Świadczenie usług kompleksowo i rzetelnie, dzięki szerokiej rozpiętości produktowej oraz wieloletniej współpracy z firmami montażowymi.
  5. Kompetentne osoby w zespole handlowym i montażowym, nieustannie poszerzające wiedzę merytoryczną i fachową.

Wielu naszych Klientów przekonało się, że to nie tylko slogany reklamowe POZNAJ ICH OPINIE.

Wszystkich zainteresowanych doradztwem, pomiarem i montażem okien oraz innych elementów stolarki otworowej, zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Państwa w naszych biurach w Lubinie.

MISJA

Naszą misją jest zbudowanie trwałych relacji partnerskich z naszymi klientami, poprzez rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm. Mamy świadomość, że najlepszą wizytówką naszej firmy jest zadowolony klient.

ZAPRASZAMY

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00

PiK Plast Piotr Janik
ul. Szpakowa 15
59-300 Lubin