PiK Plast - okna, drzwi, rolety, bramy garażowe

Lubin - 76 845 65 11

Promocje na drzwi, okna i bramy garażowe

Dbamy o interesy Klientów, organizując cykliczne zniżki i rabaty na naszą ofertę drzwi i okien. PiK Plast z Lubina zapewnia promocje na drzwi, okna i bramy garażowe renomowanych producentów, gwarantując korzystny stosunek...

Czytaj więcej

Galeria

Doradztwo, pomiar i montaż okien

Kontakt z PiK Plast w Lubinie

Wszystkich, zainteresowanych ofertą drzwi i okien, a także bram garażowych, rolet i innych produktów z zakresu stolarki otworowej, zachęcamy do kontaktu z biurem PiK Plast w Lubinie.

Oferujemy produkty pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług. Podczas ponad 10 lat obecności w branży zaufały nam dziesiątki Klientów z różnych miejsc Polski – przede wszystkim z obszaru Dolnego Śląska, z takich miast jak Głogów, Legnica, Chocianów, Ścinawa czy Polkowice.

Nasze dane teleadresowe znajdą Państwo poniżej. Umożliwiamy kontakt drogą mailową i telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i ustalimy warunki ewentualnej współpracy. Zapraszamy!

 

 

PiK Plast Piotr Janik

ul. Szpakowa 15
59-300 Lubin

tel.: 735-182-992    tel. 76 845-65-11

e-mail: biuro@pikplast.pl

ZAPRASZAMY
Nasze biuro czynne jest
od poniedziałku do piątku
w godzinach
10:00 - 17:00

 

 

MISJA

Naszą misją jest zbudowanie trwałych relacji partnerskich z naszymi klientami, poprzez rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm. Mamy świadomość, że najlepszą wizytówką naszej firmy jest zadowolony klient.

ZAPRASZAMY

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00

PiK Plast Piotr Janik
ul. Szpakowa 15
59-300 Lubin