PiK Plast - okna, drzwi, rolety, bramy garażowe

Lubin - 76 845 65 11

Promocje

Promocje

Nie przegap okazji!Okna z potrójną szybą VEKA  Softline 82 z systemem potrójnego uszczelnieniaz rabatem 28%*   Promocja ważna tylko do 31-01-2017*Szczegóły promocji w biurze handlowym 735-182-992, 76 845 65 11

Czytaj więcej

Galeria

Ponad 10 lat doświadczeń na rynku stolarki otworowej to potencjał, który jest do Państwa dyspozycji. Na przestrzeni tych lat zdobyliśmy wiedzę, która pozwala nam dzisiaj wybierać produkty i technologie najkorzystniejsze z punktu widzenia potrzeb klientów, którzy dali nam szanse przekonania ich o naszych atutach. Główne z nich to rzetelna informacja, terminowość, wysoka jakość produktów i usług.

Celem firmy PiK Plast jest zapewnienie klientom jak największej satysfakcji z dokonanych zakupów z jednoczesnym zachowaniem umiarkowanego poziomu cen. Naszą misją jest zbudowanie trwałych relacji partnerskich z naszymi klientami, poprzez rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm. Mamy świadomość, że najlepszą wizytówką naszej firmy jest zadowolony klient.

A osiągamy to poprzez:

  1. Selekcjonowanie dostawców pod kątem jakości oferowanych wyrobów i terminowości dostaw oraz bogaty wachlarz produktów pozwalający na dostosowanie oferty do potrzeb większości klientów.

  2. Zróżnicowanie cenowe produktów.

  3. Umiarkowany budżet reklamowy, wykorzystanie najnowocześniejszych metod dotarcia do klienta w szczególności Internet.

  4. Świadczenie usług kompleksowo i rzetelnie dzięki dużej rozpiętości produktowej oraz wieloletniej, współpracy z firmami montażowymi.

  5. Wyłącznie kompetentne osoby w zespole handlowym, ciągłe pogłębianie naszej wiedzy merytorycznej i handlowej.

Wielu naszych klientów przekonało się, że to nie tylko slogany reklamowe POZNAJ ICH OPINIE.

MISJA

Naszą misją jest zbudowanie trwałych relacji partnerskich z naszymi klientami, poprzez rzetelność, wiarygodność i profesjonalizm. Mamy świadomość, że najlepszą wizytówką naszej firmy jest zadowolony klient.

ZAPRASZAMY

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

PiK Plast Piotr Janik

ul. Wierzbowa 10
59-300 Lubin

ul. Szpakowa 15
59-300 Lubin